Wstęp do data mining

[02.04.2020] Zajęcia 3 - Wstęp do języka Python

Szanowni Państwo!

Nowe zajęcia dostępne są pod adresem https://youtu.be/958_F8oP3bg.

Na końcu znajduje się zadanie dla Państwa - wszystkie potrzebne materiały można znaleźć w repozytorium.

[26.03.2020] Zajęcia 2 - Przygotowanie środowiska pracy

Szanowni Państwo!

Udostępniłem Państwu pierwsze materiały do pracy zdalnej. Ze względu na dość dużą objętość pliku i powolne przetwarzanie zapytania o plik przez serwer wydziałowy - materiał wideo zamieszczony został w serwisie YouTube. Oto link: https://youtu.be/exJeUTxmvIY.

Życzę miłego odsłuchu i owocnej pracy przy instalacji potrzebnego oprogramowania. W razie pytań - proszę o kontakt.

Zajęcia zdalne

Laboratoria ze Wstępu do data mining od 26.03.2020 prowadzone są w formie zdalnej. Wszystkie materiały pojawiać będą się na tej stronie internetowej.

Aktualizowane slajdy znajdować się będą w sekcji Materiały z zajęć. Nagrane zajęcia (slajdy z komentarzem + część praktyczna przy klawiaturze) znajdują się w sekcji e-learning i oznaczane są jako Zajęcia X, gdzie X to numer odpowiednich zajęć. Dotychczas spotkaliśmy się na jednych stacjonarnych zajęciach, więc e-learning rozpoczyna się wraz z zajęciami Zajęcia 2.

Kontakt ze mną możliwy jest codziennie, od godziny 8:00 do 20:00 poprzez komunikator Discord oraz pocztę elektroniczną - zarówno wydziałową (piotra@fizyka.umk.pl), jak i prywatną (piotr@ablewski.pl). W razie jakichkolwiek pytań - zapraszam na zdalne konsultacje.

Materiały z zajęć w postaci kodów powstałych w trakcie realizacji nagrań znajdują się w sekcji Materiały z zajęć, w postaci linku do serwisu GitHub.